Szybki Internet w konkurencyjnej cenie

Internet towarzyszy nam obecnie wszędzie — w domu, w pracy, na wakacjach czy wyjazdach służbowych. Trudno wyobrazić sobie codzienność bez wykorzystywania sieci, jednak kluczowa jest tutaj jej jakość. Szybkość łącza, jego niezawodność, ale i możliwość skorzystania z pomocy technicznej w razie potrzeby — usługę Internetu realizujemy zgodnie z wymaganiami naszych klientów, poszukując dla nich najlepszych rozwiązań. 

Zobacz naszą ofertę na szybki internet

pakiet

Szafirowy

400 Mb/s
100 Mb/s
✔ Używasz Internetu na 1-4 urządzeniach
✔ Relaksujesz się przeglądając strony internetowe
✔ Od czasu do czasu lubisz obejrzeć coś online z rodziną
✔ Lubisz szukać ciekawych promocji w sklepach internetowych

65 zł

pakiet

Rubinowy

600 Mb/s
100 Mb/s

✔ Używasz Internetu na 5-7 urządzeniach
✔ Lubisz maratony filmowo-serialowe
✔ Zdarza się, że pracujesz z domu i nie chcesz stresować się jakością połączenia
✔ Lubisz zrelaksować się przy grze online ze znajomymi

75 zł

pakiet

Diamentowy

1000 Mb/s
100 Mb/s

✔ Masz ponad 8 urządzeń w domu łączących się z siecią
✔ Zarwane noce przed ekranem to dla ciebie norma
✔ Jesteś twórcą Internetowym i lubisz stały kontakt z followersami
✔ Pracujesz zdalnie i potrzebujesz bezkompromisowego łącza o najwyższych parametrach

85 zł

Umowa/ oferta na okres 24 miesięcy.
Cena uwzględnia rabat za e-fakturę 5zł i zgody marketingowe 5zł.

Dlaczego warto wybrać nasz internet

Montaż za 1zł

Tylko teraz montaż w wyjątkowej cenie 1zł. Nie przegap skorzystaj już dziś!

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. BOK 33 498 44 55 w godzinach 8.00-16.00 Telefon serwisowy 515 199 075 w godzinach 16.00 -22.00 Całodobowo pomoc@sferanet.pl

Szybkość

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom teraz w ofercie 1Gb/s

Niezawodność

Już teraz niezawodny i szybki dostęp do Internetu. Technologia światłowodowa stanowi gwarancję stabilnego połączenia z Internetem.

Sprawdź, na jakie parametry sieci zwrócić uwagę

Korzystanie z Internetu ma różne podstawy. Za pośrednictwem sieci możesz robić zakupy, rezerwować wakacje, ale także wykonywać bardziej skomplikowane operacje związane ze swoją pracą i wyzwaniami zawodowymi. Światłowód, który mamy w swojej ofercie, to szybki i niezawodny Internet. Dlaczego? Światłowód daje gwarancję stabilnego łącza. To niezawodna technologia, która jest odporna na działające wokół pola magnetyczne, dzięki czemu łącze rzadko ulega awariom i usterkom. Poszukując najlepszych rozwiązań sieciowych, zwróć uwagę na szybkość łącza i sposób podłączenia. Światłowód to najlepsza opcja bezawaryjnego i sprawnego Internetu, który będzie działał mimo ograniczeń ze strony zewnętrznych czynników, takich jak trudne warunki atmosferyczne. 

Prędkość Internetu, jaką możemy zagwarantować w ramach światłowodu sprawia, że możesz oglądać filmy, ściągać pliki i pracować zdalnie za pośrednictwem posiadanego sprzętu. Jakie parametry będą najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego? Wszystko zależy od tego, do czego wykorzystujesz sieć. Pakiet 400/100Mb/s to optymalny wybór dla przeciętnego użytkownika, oglądającego seriale i firmy na portalach streamingowych, ściągających gry na konsole i rozmawiających za pośrednictwem wideo ze swoimi współpracownikami w trakcie pracy zdalnej. Najwyższe prędkości gwarantują nawet 1Gb/s, co zapewnia swobodę działania nawet w przypadku w przypadku dużych firm.

Pomoc techniczna w przypadku problemów i profesjonalne wsparcie 

Jako specjaliści, możemy nie tylko świadczyć usługi profesjonalnego montażu i doboru usług internetowych. Światłowód to usługa w pełni kompleksowa. W pierwszej kolejności dokonujemy wyboru najlepszej taryfy i sprawdzonych rozwiązań, które odpowiedzą na wymagania danego gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz jednak również pakiety telewizja + Internet. Poza gotową ofertą, naszym klientom oferujemy profesjonalną pomoc w obsłudze technicznej naszych produktów. Co to oznacza? Jeśli pojawi się problem z działaniem sieci w Twoim domu lub firmie, w każdej chwili możesz zgłosić to do Nas. A w przypadku produktów premium, dedykowany opiekun usprawni cały proces. 

Internet światłowodowy dla Twoich potrzeb — skorzystaj z personalizowanej oferty 

Znając potrzeby odbiorców, możemy dopasowywać ofertę do konkretnych wytycznych naszych klientów. Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego lubimy gdy klient informuje nas o swoich wymaganiach i oczekiwaniach, które to powinna spełniać wykorzystywana przez niego sieć. Dzięki temu łączymy ze sobą najlepsze usługi w korzystne dla odbiorców pakiety. Naszymi klientami stają się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa poszukujące sprawdzonych, jak i nowatorskich rozwiązań.