You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pakiety telewizyjne

Zawiera 172 kanałów w tym 108 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Zawiera 172 kanałów w tym 108 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium
TVP 1 HD TVP 2 HD Polsat HD TVN HD TVN7 HD TV4 HD TV Plus HD
TVP3 TVN24 HD

Zawiera 137 kanałów w tym 82 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.


Zawiera 137 kanałów w tym 82 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium
TVP 1 HD TVP 2 HD Polsat HD TVN HD TVN7 HD TV4 HD TV Plus HD
TVP3 TVN24 HD

Zawiera 81 kanałów w tym 43 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.


Zawiera 81 kanałów w tym 43 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium
TVP 1 HD TVP 2 HD Polsat HD TVN HD TVN7 HD TV4 HD TV Plus HD
TVP3

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej kanałów tematycznych na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie pakietów podstawowych Plus. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem!


Więcej sportu plus - 24,99 zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy

Więcej erotyki - 24,99 zl miesiecznie, umowa na 12 miesięcy

Pakiety telewizyjne z sekcji premium to prawdziwa gratka dla zagorzałych fanów kina i sportu. Kanały, które zawarte są w poszczególnych pakietach, gwarantują łatwy dostęp do najświeższych i najpopularniejszych premier filmowych, seriali, a także relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie.


pakiet eleven - od 14,99 zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy

pakiet hBO +od +go - 24,99 zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy

Pakiet CANAL+ Select - 44,90 zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy

Pakiet CANAL+ Prestige - 49,90 zł miesięcznie, umowa na 12 miesięcy

Pakiet Cinemax - 14,99 zł, umowa na czas nieokreślony

Pakiet Filmbox - 14,99 zł miesięcznie, umowa na czas nieokreslony

Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. W usłudze online jest dostępne 168 kanałów jeśli jesteś podłączony do sieci SferaNET S.A. i telewizji JAMBOX. Poza domem czyli w sieci innych dostawców liczba kanałów to 121.

Telewizja online w JAMBOX go! nie jest dostępna dla Abonentów pakietów Na Start, Mikro oraz Mini.

Z internetowej telewizji kablowej można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej oraz wykorzystując aplikację mobilną na system Android (dotyczy tabletów i smartfonów).


Programy dostępne tylko w domu

Programy dostępne w domu i poza domem

Wszystkie kanały dostępne w JAMBOX go! możesz oglądać w domu (w ramach sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX)

Dostęp do wybranych kanałów zgodnie z wykupionymi pakietami w telewizji JAMBOX. Usługa JAMBOX go! jest ograniczona terytorialnie.